Українська

Олексій Яценко,партнер

Олексій Яценко

Олексій Яценко спеціалізується на злиттях і поглинаннях (M&A), корпоративному, комерційному, договірному та спортивному праві. Також він практикує у сфері права інтелектуальної власності та правового регулювання індустрії розваг, медіа, Інтернет та реклами.

Пан Яценко має значний досвід консультування клієнтів фірми з питань заснування та ведення бізнесу в Україні, іноземного інвестування, злиттів та поглинань (M&A) та структуризації транскордонних угод.

Пан Яценко приєднався до фірми у статусі партнера 2010 р. До того протягом п’яти років він працював юристом у провідний українській юридичній фірмі «Астерс». З 2003 по 2005 рр. пан Яценко працював на посадах юрисконсульта та заступника директора з правових питань ряду комерційних фірм Києва. На початку своєї кар’єри пан Яценко працював спеціалістом відділу зовнішніх зв’язків Конституційного суду України.

Пан Яценко має право на заняття адвокатською практикою (з 2007 р.), є членом Асоціації юристів України (з 2006 р.) та Київської обласної колегії адвокатури (з 2007 р.).

Освіта: відділення міжнародного права Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка (2003 р.).

Мови: українська, російська, англійська та польська.