Українська

Володимир Губенко,керуючий партнер

Володимир Губенко

Володимир Губенко спеціалізується на питаннях корпоративних відносин, міжнародної торгівлі, договірних відносин та забезпечення виконання договірних зобов’язань, здійснює представництво клієнтів в судах, господарських та адміністративних судах, а також в міжнародному арбітражі. Пан Губенко консультує з питань трудового права та представляє інтереси роботодавців і працівників в суді.

Його практика також включає комерційне, податкове право і право інтелектуальної власності.

Володимир Губенко заснував фірму в 2006 р. і з того часу є її керуючим партнером.

У період з 2003 по 2005 рр. пан Губенко входив у робочу групу Міністерства юстиції України, яка займалася питаннями адаптації українського законодавства до стандартів Європейського Союзу, брав участь у підготовці книги «Право товариств (company law): порівняльно-правовий аналіз acquis Європейського Союзу та законодавства України» (2006), у якій висвітлював питання правового регулювання процесу заснування компаній в ЄС.

Володимир Губенко є автором низки статей та коментарів з проблематики трудових правовідносин, питань захисту прав інтелектуальної власності та інших юридичних проблем. З публікаціями можна ознайомитись в розділі Новини.

Освіта: відділення міжнародного права Інституту міжнародних відносин Київського університету ім. Тараса Шевченка (2003 р.), Академія адвокатури України (2007 р.).

Володимир є членом Асоціації правників України (з 2008 р.).

Мови: українська, російська, англійська та французька.