Українська

Банківське та фінансове право

Банківська й фінансова сфери є, вочевидь, одними з найбільш зарегульованих сфер, з численною кількістю імперативних нормативно-правових актів. Ми відслідковуємо й оперативно реагуємо на всі зміни й нові тенденції ринку банківських й фінансових послуг.

Нашим юристам, що практикують в галузі банківського та фінансового права, знайома банківська діяльність зсередини, ми маємо досвід обслуговування угод з продажу банка, отриманню банківських ліцензій на здійснення окремих операцій, узгодженню документів з НБУ, представляємо інтереси багатьох українських позичальників й емітентів.

Основні послуги практики банківського та фінансового права:

  • надання консультацій з питань створення, відкриття філій, представництв, відділень банків;
  • отримання банківських ліцензій, дозволів та ліцензій на здійснення окремих операцій;
  • консультування й повний юридичний супровід угод з продажу й придбання банків й фінансових установ (в т.ч. підготовка банків й фінансових установ до продажу, проведення юридичного аудиту (due diligence), отримання всіх необхідних дозволів регуляторних органів);
  • створення фінансових установ, юридичний супровід їхньої діяльності;
  • отримання ліцензій, необхідних для здійснення діяльності фінансовими компаніями;
  • консультування з питань кредитування, підготовка документів для видачі позик (кредитних договорів, договорів позики, договорів про забезпечення позики), проведення юридичного аудиту (due diligence) позичальника.